پذیرش اینترنتی تعمیرگاه

مشتريان محترم

رعایت نكات زير موجبات خدمت رساني بهتر به شما عزیزان را فراهم می سازد :

1- به علت محدوديت ظرفيت پذيرش اينترنتي، لازم است در زمان تعيين شده به تعميرگاه انتخاب شده مراجعه نماييد. لطفا دقت فرمایید حذف نمودن نوبت انتخاب شده يا عدم حضور در زمان مقرر، انتخاب بقيه مشتريان را با مشكل روبرو مي‌سازد. لذا خواهشمند است در زمان انتخاب شده به تعمیر گاه مربوطه مراجعه نماييد. انتخاب جديد، بعد از پانزده روز از انتخاب قبلي ميسر خواهد بود.

2- قبل از تحويل خودرو به تعميرگاه، نسبت به خارج نمودن لوازم شخصي خود اقدام فرمایید.

3- براي جلوگيري از مشكلات آتي، خواهشمند است هنگام تحويل خودرو به تعميرگاه و به منظور رويت بهتر، بدنه خودرو تميز و فاقد هرگونه آلودگي باشد تا امكان شناسايي ايرادات بدنه ميسر باشد.

4- براي اخذ خدمات گارانتي، همراه داشتن كارت گارانتي در هنگام تحويل خودرو الزامي است. در صورت عدم ارائه كارت گارانتي، كليه خدمات بصورت آزاد محاسبه خواهد شد.

5- ترخيص خودرو فقط در ازا ارائه برگ ترخيص به دارنده برگه انجام خواهد شد. لذا در حفظ و نگهداري اين برگه كوشا و هنگام ترخيص خودرو، ارائه این برگه الزامي مي‌باشد.

توجه فرمایید

* در ايام تعطيلات رسمي و جمعه ها نوبت دهي مسدود مي باشد.

* در هنگام پذيرش ، پيش بيني هزينه خدمات تعميرگاهي ،‌ قطعات و زمان تحويل به اطلاع مشتريان محترم خواهد رسيد كه حتماً اين اطلاعات را از مسئول مربوطه كسب نماييد.

* چنانچه نقص فني مربوط به موارد ايمني و احتمال خطر براي سرنشينان را داشته باشد (سيستم ترمز ، ايربگ ، ‌باك و سيستم سوخت رساني و …)، ضروري است ضمن تماس با عامليت مجاز و با هماهنگي پذيرشگر و كارشناس فني جهت چگونگي انتقال خودرو به عامليت اقدام نماييد. بديهي است، در چنین شرايطی خودرو بدون اخذ نوبت پذيرش خواهد شد.